RASSYONEL HİZMET İÇİN BURADAYIZ.

Şirket Politikamız

Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamak, bu doğrultuda mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle kalite güvencesini sağlayacak işbirliği çerçevesinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek verimliliğimizi ve karlılığımızı arttırmak tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ana felsefemiz olup çalışmalarımız kapsamında kalite yönetim sistemine ve ilgili tüm yasal şartlara uymayı taahhüt ederiz.

Servet YENİGÜN

Genel Müdür

Misyonumuz

Organizasyonların ana faaliyetlerini yürütebilmesi ve yapılarda kaliteli yaşam ve çalışma ortamının sağlanabilmesi için, uzman, kaliteli, deneyimli kadrosuyla yüksek standartlı, ekonomik, geniş tabanlı hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarının tümünü en iyi şekilde karşılayabilmektir.

Vizyonumuz

Kuruluş ve varoluş amaçlarımız çerçevesinde sürekli gelişip, güvenilir ve saygın bir grup olarak, her zaman kaliteli ürün ve hizmet üretmek. Ekonomiye artan şekilde katkıda bulunmak Ticari hayatta karlılık faktörünü göz ardı etmeden, daima en iyi ve en güzelini yaparak topluma hizmet etmek.Rass Card

Merkezi İstanbul’da bulunan RASS şirketler grubu çalışanlarına yönelik olarak kullanıma sunulan RASS CARD, zaman içerisinde dış kurumlardan gelen talepler karşısında sadece şirket çalışanlarına değil, tüm kurum ve kuruluşlara hizmet sunmaya başlar hale gelmiştir. Çalışanların motivasyonunu arttırmaya yönelik çabaların bir sonucu olarak ortaya çıkan RASS CARD, sadece yemek ihtiyacını değil, diğer hazır gıda ihtiyaçlarının da karşılanabilmesini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

Hizmet Alanlarımız

Sertifikalarımız